Të Infektuar: 100.655

Të Shëruar: 85.842

Të Vdekur: 2.053

U largua nga Instagrami, Melisa flet për akuzat që i bëhen dhe paralajmëron ‘bombën’

16:01 | 8 Prill 2021

Melisa tregoi përse e mbylli Instagramin.

Deklarata e Teas për Andin bëri që të gjithë të dyshojnë se kishte të bënte pikërisht me Melisën, ani pse nuk është përmendur emri i saj, shkruan lajmi.net.

Gjithë këtë presion që e bën publiku, Melisa nuk mundi ta durojë, andaj vendosi ta mbyll Instagramin dhe u shkëput për pak kohë.

Por, ajo vendosi t’i thotë dy fjalë në llogarinë e saj në TikTok, ku thotë se çuditet se si e sulmojnë kur të gjithë plumbat i ka ajo në duar.

“Dua te tregohem shume e matur ne ato cka dua te flas prandaj me duhet qetesi per momentin.

Çudi se si me sulmojne nderkohe qe te gjithe plumbat u kam une”, shkruan ajo. /Lajmi.net/