Turqia e turpëron Holandën (VIDEO)

Turqia e ka mposhtur Holandën me rezultat 3:0 dhe ia ka marrë vendin e tretë në grupin A.

Sport

06/09/2015 19:58

Golat për turqit i shënuan Ozyakup, Turan dhe Yilmaz.

Turqia tani ka 12 pikë në vendin e tretë dy më shumë se holandezët kur kanë mbetur edhe dy ndeshje deri në fund të fazës kualifikuese.

YouTube player
YouTube player
YouTube player