Trim Jetullahu paralajmëron verë të nxehtë me super muzikë

Trim Jetullahu, është njëri prej këngëtareve më të pëlqyer shqiptar.

ShowBiz

11/03/2019 16:21

Edhe pse nuk ka menaxhment, reperi shqiptar në intervistën e fundit të dhënë për “Mirage”, bëri të ditur se po ia del mjaft mirë, shkruan lajmi.net.

Dhe tani, me anë të një postimi të publikuar në InstaStory, reperi paralajmëron një verë super të nxehtë.

“Lajmrim, lajmërojmë bombardimin e verës me super energji e super muzikë, spom pritet vera”, ka shkruar Trimi në Instagram.

Projektet e tij janë mjaft të suksesshme të cilat numërojnë miliona shikime në platformën YouTube.

E për më shumë, shikojeni videon e mëposhtme. /Lajmi.net/

YouTube player