Tri formacionet me të cilat Arsenal mund të luaj kundër Liverpoolit (FOTO)

Liverpool – Arsenal është kryendeshja e javës në Evropë.

Sport

25/08/2017 18:50

Në ‘Anfield Road’, skuadra e Liverpoolit ditën e diel me fillim nga ora 17:00, takohet me Arsenalin, në kuadër të xhiros së dytë të Premierligës.

Lajm i mirë për Arsene Wenger, është rikthimi në formacion i ylli të skuadrës, Alexis Sanchez, që mungoi në dy ndeshjet e para, ku Arsenali shënoi një fitore dhe një humbje.

‘DailyMail’ ka paraparë se si mund të duket formacioni i Arsenalit ndaj Liverpoolit në ‘Anfield Road’./Lajmi.net/

22

snanan