Traileri i filmit romantik “Me before you” prezanton një histori dashurie ndryshe (VIDEO)

Kjo është romanca më e re që tani të gjithë mezi presin ta shohin.

ShowBiz

04/02/2016 22:44

Pamjet e para të adaptimit të librit “Me before you” nga Jojo Moyes ka bërë që interneti të “eksplodojë”.

Të gjithë mezi po presin ta shohin filmin e plotë për historinë e dashurisë mes Louisa Clark dhe Will Traynor, por që kjo nuk është një histori e zakonshme dashurie.

Will, një i ri i paralizuar, dashurohet në vajzën e cila përkujdeset për të, por a do të mund t’ia rikthejë dëshirën për jetën kjo dashuri?

Aktorja e “Game of Thrones”, Emilia Clarke dhe ai i “Hunger Games”, Sam Calflin vijnë në rolet kryesore, ndërsa më poshtë keni trailerin emocionues./lajmi.net

YouTube player