Tolgahan lë pas dore turqishten, flet shqip me gruan Almedën

Duket se Tolgahan me Almedën po flasin vetëm shqip.

ShowBiz

15/10/2019 21:17

Aktori turk, Tolgahan duket se e ka lënë pas dote turqishten dhe me bashkëshorten e tij Almeda Abazin po flet vetëm shqip, shkruan lajmi.net.

Në postimet që ajo i bën në rrjete sociale, Tolga sërish i ka komentuar në gjuhën shqipe.

Alemda e ka publikuar së fundmi një foto së bashku me djalin e tyre dhe pranë saj aktori ia ka shprehur në shqip dashurinë./Lajmi.net/