Të qeshim me Boatengun (VIDEO)

Jerome Boateng ka përfunduar në cak të shakave në rrjetet sociale pas dribilimit dhe rrëzimit që pësoi nga sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi.

Sport

07/05/2015 10:06

Lionel Messi e dribloi Jerome Boatengun në mënyrë mjeshtërore tek goli i tij i dytë në fitoren e Barcelonës ndaj Bayern Munichut me rezultat 3:0, në Camp Nou.

Dhe, mbrojtësi gjerman ka përfunduar në cak të shakave në rrjetet sociale, për driblimin që pësoi, por edhe rrëzimin që e pasoi.

https://vine.co/v/eZx5OZLh9iH