Tayna duket atraktive në foton e fundit, në fokus të veçantë vë gjoksin

Tayna nuk po i ndalon pozat provokuese.

ShowBiz

28/10/2020 17:53

Reperja shqiptare Tayna ka filluar të bëhet tejet aktive në publikimin e imazheve provokuese në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo me ndjekësit edhe së fundmi ndau një të tillë.

E veshur me një bluzë të shkurtër e cila i zbulonte gjoksin, ajo dukej tejet seksi. Rep-artistja Tayna që nga fillimet e para të karrierës ka qenë aktive në publikimin e hiteve dhe po vazhdon akoma të sjell projekte të pëlqyeshme për publikun./Lajmi.net/