Të Infektuar: 58.399

Të Shëruar: 51.081

Të Vdekur: 1.466

Surpriza që bashkëshorti ia bëri Angela Martinit për ditëlindje

18:01 | 23 Maj 2020

Angela Martini sot feston ditëlindjen.

Angela Martini sot mbush 34 vite jetë, dhe për këtë ditë të veçantë ajo ka pranuar një dhuratë nga bashkëshorti i saj për të cilin thuhet se është në arrati, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja shqiptare ka ndarë disa imazhe në Instastory ku prezanton lulet që Dragos ka zgjedhur për të, dhe ëmbëlsirën që i ka përgatitur për 34-vjetorin e lindjes.

Angela Martini ka disa vite që ka lidhur kurorë me rumunin Dragos, por së fundmi ishte spekuluar se ajo ka ndarë rrugët për shkak të veprave të tij, dhe tani ajo me këto postime qartëson gjithçka. /Lajmi.net/