Të Infektuar: 57.317

Të Shëruar: 50.487

Të Vdekur: 1.447

“Sportive dhe e pasur”, Loredana pozon atraktive pranë veturës luksoze

19:02 | 4 Dhjetor 2020

Foto: Instagram

Loredana ka ndarë me ndjekësit disa fotografi, në të cilat shfaqet e veshur me veshje sportive.

Loredana Zefi vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale, ku vetëm në Instagram numëron afro 3 milionë ndjekës, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar disa fotografi, në të cilat shfaqet e veshur me veshje sportive me ngjyrë rozë.

“Sportive dhe e pasur”, është mbishkrimi që ajo ua la imazheve, në të cilat shfaqet pranë veturës së saj luksoze.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Loredana (@loredana)

Artistja është duke punuar intenzivisht rreth projekteve të reja muzikore, teksa po numëron suksese të njëpasnjëshme.

Ajo ka pak kohë që solli pjesën e parë të dokumentarit mbi jetën e saj, pjesë e të cilit është edhe Mozzik. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Loredana (@loredana)