Southampton–United, Januzaj titullar

Adnan Januzaj do të jetë titullar, në formacionin e Manchester Unitedit ndaj Southamptonit, në ndeshjen e fundit për këtë sezon në Premierligë.

Sport

11/05/2014 16:13

Adnan Januzaj do të luajë nga minuta e parë, në ndeshjen ndërmjet Southamptonit dhe Manchester Unitedit, e cila do të fillojë në ora 16:00.

Të dyja ekipet i kanë bërë zyrtare tashmë ekipet, me të cilat do të përballen në kuadër të xhiros së fundit të këtij sezoni në Premierligë.

Formacionet zyrtare

Southampton: Boruc, Clyne, Fonte, Lovren, Shaw, Wanyama, Cork, Schneiderlin, Davis, Lallana, Lambert.

Manchester United: De Gea; Smalling, Ferdinand, Vidic, Evra; Januzaj, Fletcher, Kagawa, Welbeck; Mata; van Persie.