Smoothie ‘përbindësh’ jeshil – Lajmi.net
Smoothie ‘përbindësh’ jeshil
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 8:24, 7 May 2018
Nëse do të grini perime për smoothien tuaj, do t’i jepni një energji vetes, që do t’ju mbajë gjithë paraditen.

Përbërësit:

1 kupe qumesht bajame, ose qumesht sipas deshires
1 banane e qeruar dhe e lene ne ngrirje gjate nates
2 duar spinaq organik, ose nje dore laker kale pa kercenjte
1 luge gjelle fara chia, ose liri
1 luge gjelle gjalp kikiriku (me deshire)
2-4 kube akulli, sipas deshires
Pak kanelle
1/2 molle jeshile
3 thelbinj arra

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO