Skandal nga UEFA, kjo ndeshje e Ligës së Kampionëve ishte e kurdisur (VIDEO)

Besiktas u mposht me rezultat 6:0 nga Dinamo Kiev, me kontribut edhe nga gjyqtarët. Por, në rrjete sociale kanë filluar akuzat se UEFA qëllimisht e manipuloi çështjen e fituesit me synim të eliminimit të ekipit turk.

Sport

07/12/2016 15:41

http://www.dailymotion.com/video/x54k4zq_dynamo-kiev-vs-besiktas-6-0-all-goals-highlights-06-12-2016%E1%B4%B4%E1%B4%B0_sport

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.