Si të përgatisni kokoshka – Lajmi.net
Si të përgatisni kokoshka
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 16:17, 17 March 2018
kokoshkat

Përbërësit:

Vaj

Kripë

Misër për kokoshka

Shikoni videon më poshtë për të parë si përgatiten. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO