Si të gatuani “pancakes” për tërë familjen brenda 3 minutash – Lajmi.net
Si të gatuani “pancakes” për tërë familjen brenda 3 minutash
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 8:03, 6 March 2019
Theo Michaels ka zbuluar një truk, që do bëjë gjërat më të lehta kur bëhet fjalë për gatimin e "pancake" për të gjithë familjen.

Një baba ka dalë me një ide të mençur që mund të zgjidhë të gjitha problemet me orë – katër “pancake” në dy minuta në mikrovalë, transmeton lajmi.net.

Juve do t’iu nevojiten:

– Miell
– Sheqer
– Pluhur pjekjeje
– Qumësht
– Gjalpë
– Vezë
– Letër e papërshkueshme nga vaji
– Vaj

Instruksionet e plota mund t’i gjeni në videon e mëposhtme. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO