Si kurrë më parë! Yllka tejet seksi në klipin e ri (Foto)

Këngëtarja Yllka Kuqi po vjen me këngë të re.

ShowBiz

19/07/2017 20:39

Ajo në Instagram ka publikuar një fotografi të ndarë nga klipi, ku shihet e veshur me një fustan të verdhë, shkruan lajmi.net

E ka qenë pikërisht fustani që ka nxjerrë anën e saj seksi!

Sipas shkrimit të lënë, kënga quhet ‘Fale’ dhe vjen shumë shpejt!/Lajmi.net/

screenshot_4