Shyhrete Behluli nis pushimet në Antali, ja kush po e shoqëron

23:45 | 24 Maj 2019

Shyhrete Behluli ka nisur pushimet.

Shyhrete Behluli pas shumë angazhimeve në muzikë ka nisur pushimet e merituara, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja në këto pushime po shoqërohet nga bashkëshorti i saj, Luli si dhe dy vajzat, Engji dhe Gresa.

Ishte Engji ajo e cila publikoi një foto, në të cilën e gjithë familja shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Për ndryshe, “Për ty Nexhmije” titullohet projekti i fundit nga Shyhrete Behluli, në duet me Learta Jakupin. /Lajmi.net/