Shyhrete Behluli i sfidon me pamje nusen dhe vajzën

Shyhrete Behluli po i lë nën hije edhe vajzat e reja.

ShowBiz

08/06/2020 09:57

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli, është ndër emrat e dashur për publikun shqiptar, shkruan lajmi.net.

Me zërin e saj dhe paraqitjet skenike ka bërë për vete shumë njerëz, andaj karriera e saj nuk po shuhet tash e sa vite.

Botës së muzikës i janë futur së fundmi edhe vajza e saj Engji dhe nusja e djalit të saj Learta.

Të dyja po korrin sukses mirëpo për nga pamja po u bën mjaft mirë konkurrencë Shyhrete Behluli, ani pse më në moshë.

Kjo më së miri vihet re në një postim të cilin ua sjellim në vazhdim./Lajmi.net/