Të Infektuar: 106.022

Të Shëruar: 96.668

Të Vdekur: 2.198

“Shumëngjyrëshe si natyra”, Rina Balaj sjell imazhe me plot stil

21:36 | 4 Maj 2021

© Rina Balaj/Instagram

Këngëtarja është aktive me postime të shumta në rrjete sociale.

Dhe, Rina sapo ka ndarë fotografi të reja teksa ka venë në dukje figurën e saj, shkruan lajmi.net.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram ka publikuar imazhe të reja e veshur me veshje me ngjyra verore.

Rina për këtë dukje shihet se ka zgjedhur veshjen me ngjyrë të verdhë teksa e ka kombinuar me një bluzë me ngjyrë të bardhë.

Veshjen e poshtme sportive e ka kombinuar me një kapele ngjyrë të verdhë.

“Shumëngjyrëshe si natyra”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit derisa mori komente dhe pëlqime të shumta nga fansat e saj.

Ndryshe, Rina Balaj po vazhdon ta shijojë lidhjen e saj me këngëtarin Sin Boy./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by balerina (@isyourgirlrina)