Shpat Kasapi rikthehet me baladë në Këngën Magjike 2015 (Video)

Shpat Kasapi vjen me një këngë komplet të stilit të tij.

ShowBiz

05/10/2015 16:05

Shpat Kasapi ka vendosur t’i rikthehet festivaleve.

Ai këtë vit merr pjesë në Këngën Magjike dhe kënga që ka zgjedhur është një baladë me titullin ‘Pa shpirt’, transmeton lajmi.net.

Shpati vjen me një këngë të stilit me të cilin njihet më së miri dhe është pëlqyer gjithmonë./Lajmi.net

YouTube player