Shpat Kasapi: E dashura më tradhtoi, e qëllova më shpullë (VIDEO)

Shpat Kasapi ka folur sërish për jetën e tij private.

ShowBiz

12/06/2016 11:52

Ai ka treguar se lidhja më e gjatë, që ka patur ka qenë ajo me Afërdita Dreshaj dhe që ka zgjatur rreth 5 vite e gjysmë.

Në një rrëfim të sinqertë për IN TV, Shpati ka pohuar se ka qëlluar me shpullë, njërën prej ish-të dashurave, sepse ajo e tradhtonte.

“Më mirë të ushtroj dhunë se sa të më quajë budalla”, është shprehur këngëtari gjatë intervistës, duke iu referuar një lidhjeje të hershme.

YouTube player