Shpat Kasapi dhe Lori publikojnë “Më trego” (Video)

Këngëtarët Shpat Kasapi dhe Lori kanë publikuar bashkëpunim e tyre.

ShowBiz

06/06/2015 20:08

“Më trego” titullohet dueti mes Shpatit dhe Lorit,të cilin artistët e sollen të realizuar me videoklip.

Ky është bashkëpunimi i parë mes dyshes.(Lajmi.net)

YouTube player