Shpat Kasapi dhe Lori publikojnë “Më trego” (Video) – Lajmi.net
Shpat Kasapi dhe Lori publikojnë “Më trego” (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:08, 6 June 2015
shpat kasapi lori
Këngëtarët Shpat Kasapi dhe Lori kanë publikuar bashkëpunim e tyre.

“Më trego” titullohet dueti mes Shpatit dhe Lorit,të cilin artistët e sollen të realizuar me videoklip.

Ky është bashkëpunimi i parë mes dyshes.(Lajmi.net)

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO