Shkumbin Istrefi thotë se nuk e njeh këtë reper shqiptar

15:00 | 9 Shkurt 2020

Foto: Lajmi.net/Mirage

Aktori shqiptar ka thënë se nuk e di se kush është S4MM.

Aktori i njohur shqiptar, Shkumbin Istrefi ka qenë i ftuar në rubrikën “Kë zgjedh” e cila vjen në kuadër të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Ai dha përgjigjet e tij në pyetjet që iu vunë përballë lidhur me disa prej kolegëve të tij e edhe emra të tjerë të estradës.

Kur u pyet për Feron dhe S4MM-in, aktori tha se këtë të fundit nuk e njeh.

Intervistën e plotë e gjeni në videon që ua sjellim në vazhdim./Lajmi.net/