Shkëndija flen e zhveshur, në një foto e tregon ‘zogun’ (Foto)

Shkëndije Mujaj tani then çdo barrierë dhe kod të etikës duke postuar një fotografi në instagram.

ShowBiz

08/02/2016 14:01

Mbrëmë ajo u ka uruar natën e mirë fansave të saj duke postuar një fotografi e zhveshur komplet edhe në pjesën intime. Madje ‘zogu’ i saj është i mbuluar shumë pak nga këmba e saj.

Kjo ka shkaktuar debat tek ndjekësit e saj, ku shumica e kanë gjykuar për këtë veprim.

Epo kjo edhe ishte e pritshme, pas gjatë gjithë kohës Shkëndija poston foto provokuese