Shkëlqen Irina Shayk

Irina Shayk dukej mahnitëse, në një set fotografik të bërë në rrezet e diellit. Modelja ruse pozoi me disa lloje të bikinit, duke shkëlqyer sidomos me një palë bikini ngjyrë ari. Gjithashtu, ajo veshi bikini edhe me ngjyrë leopardi, por provoi fotografi edhe me një setër në dorë. Kur u zhyt në det, ajo i…

ShowBiz

16/01/2014 14:00

Irina Shayk dukej mahnitëse, në një set fotografik të bërë në rrezet e diellit. Modelja ruse pozoi me disa lloje të bikinit, duke shkëlqyer sidomos me një palë bikini ngjyrë ari.

Gjithashtu, ajo veshi bikini edhe me ngjyrë leopardi, por provoi fotografi edhe me një setër në dorë. Kur u zhyt në det, ajo i provoi bikinit e kaltra, ndërsa kur u kthye në tokë, kishte veshur bikini me ngjyra tjera, përfshirë këtu ato të zeza.

Së fundmi, i dashuri i 28 vjeçares, Cristiano Ronaldo, e fitoi çmimin prestigjioz të futbollistit më të mirë në botë, ndërsa Irina shkroi në Facebook:

“Nuk mund të jem më krenare se aq”. Kur e fitoi çmimin, futbollisti portugez ia dha një puthje bukuroshes ruse dhe e mori atë në skenë, së bashku me djalin e tij, Cristiano Junior.