Shikoni çfarë i bënë tifozët lojtarëve të Realit (Video)

Një atmosferë që nuk është parë kurrë më parë ndodhi në Santiago Bernabeu, me tifozët vendas që u shprehën shumë të irrituar me lojtarët e kësaj skuadre.

Sport

10/03/2015 22:50

Tifozët e Realit nuk kanë dashur as të dëgjojnë për kualifikimin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, pas një ndeshje të turpshme kundër Schalkes.

Tifozët të mbledhur në Bernabeu kanë Brohoritur, kanë vërshëllyer dhe kanë bërë kontenstime të ndryshme në drejtim të lojtarëve të tyre.

Kjo e ka bërë që lojtarët të ikin sa më shpejtë në drejtim të tunelit, gjë e cila nuk ka ndodhur asnjëherë më parë në Bernabeu.

https://vine.co/v/O9zveapHveF