Sheila dhe Kledi në lidhje? Këngëtarja më në fund tregon të vërtetën

Para disa javësh u përfol për një lidhje në mes ish-banorëve të sezonës së parë të “Big Brother Vip”, Sheila Haxhiraj dhe Kledi Hysa.

ShowBiz

10/06/2022 19:38

E këto dyshime i ngritën disa imazhe që u shpërndanë, ku Sheila dhe Kledi shiheshin të përqafuar, shkruan lajmi.net

Lajme të shumta qarkulluan për dyshen, e asnjëri nga ta nuk e konfirmoi e as nuk e mohoi lidhjen.

Ndërsa së fundmi në emisionin “Mirage” Sheila tregon ekskluzivisht se a është në lidhje me Kledin.

E këtë kuptojeni në materialin më poshtë:

YouTube player