Shaqiri i lumtur për debutimin me Stoken

Xherdan Shaqiri është shprehur i lumtur që ka debutuar në Premier Ligë me fanellën e Stoke Cityt.

Sport

23/08/2015 19:07

Xherdan Shaqiri dje ka debutuar me fanellën e Stoke Cityt.

Dhe, lojtari është shprehur shumë i lumtur për një debutim të tillë.

Përndryshe, Shaqiri ka bërë asistim në takimin që Stoke e luajti në udhëtim te Norwichi dhe i cili përfundoi me rezultat të barabartë, 1-1.