Sevilla shokon Unitedin – Lajmi.net
Sevilla shokon Unitedin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 22:18, 13 March 2018
Mysafirët kanë kaluar në epërsi me Ben Yedder.

Sevilla ka befasuar Manchester Unitedin në “Old Trafford”.

Mysafirët kanë kaluar në epërsi me Ben Yedder.

Tani Unitedit i duhen dy gola për të eliminuar Sevillan. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO