Selfie me Peshkaqenin e Bardhë

Selfie është bërë një nga momentet më të bukura dhe të çuditshme këto ditë.

Fun

31/10/2014 15:21

Selfie është bërë një nga momentet më të bukura dhe të çuditshme këto ditë.

Por ka një rrezik të madh kur ju pozoni me Peshkaqenin e madh të Bardhë. Fotografi hollandez Peter Verhoog teksa ndodhej në brigjet e Guadalupes, Meksikë, në shtator kur bëri dhe këtë selfie.

59-vjeçari trim rrezikoi duke nxjerr kokën nga kafazi i mbrojtjes dhe duke bërë selfie me peshkaqenin i cili ishte duke u afruar.

/albanianscreen.tv