Seks oral në makinën e policisë – Çifti i çmendur bën të papriturën pasi arrestohen nga policia

16:49 | 24 Nentor 2021

Oficeri u largua nga Watkins para se të shihte pamjet – më pas u kthye menjëherë dhe e arrestoi atë për sjellje të turpshme dhe shkelje të paqes, të dyja kundërvajtje.

Një çift i shfrenuar nga Florida u arrestua për seks oral në pjesën e pasme të një makine policie – me gruan që bërtiste “F-k Five-O!” gjatë trazirave të regjistruara, sipas një urdhër-arresti.

Trupat e Patrullës së Autostradës në Florida ndaluan Yordan Noa, 24 vjeç, në orët e hershme të së martës së kaluar, pasi dyshohet se po drejtonte BMW-në e tij të zezë me një patentë të pezulluar.

Ata i ofruan pasagjeres së tij 24-vjeçare, Summer Watkins, një udhëtim në një pikë karburanti – por ajo me sa duket kishte ide të tjera.

“Zemë, ne duhet të regjistrojmë një video të OnlyFans këtu”, thuhet se i tha Watkins Noas, sipas urdhrit.

Kur Noa u fut gjithashtu në pjesën e pasme të së njëjtës makinë skuadre, Watkins dyshohet se e pyeti policin: “Po sikur ta thith *** të tij këtu?”

“Unë i thashë asaj se ajo nuk mund ta bënte këtë,” shkroi trupi J.D. Perez-Morales – vetëm që ajo të pyeste përsëri, “A mund ta thith *** të tij këtu?”

Pasi përsëri tha jo, oficeri i la ata vetëm në pjesën e pasme të makinës për një periudhë të shkurtër – vetëm për të parë më vonë se çfarë ra në të vërtetë kur ai shqyrtoi pamjet video të të burgosurve, shkroi ai.

“Menjëherë pasi mbylla derën, zoti Noa nxori penisin nga pantallonat e shkurtra” dhe Watkins “u përkul dhe filloi të kryente seks oral”, shkroi Perez-Morales.

Watkins mund të dëgjohet duke thënë “f-k Five-O” ndërsa bën seks oral” – ndërsa Noa e filmoi atë në telefonin e tij, duke bërtitur, “A do të më dëgjosh? Ajo po thith *** në pjesën e pasme të një makine shtetërore tani”, thuhet në raport.

Oficeri u largua nga Watkins para se të shihte pamjet – më pas u kthye menjëherë dhe e arrestoi atë për sjellje të turpshme dhe shkelje të paqes, të dyja kundërvajtje.

Ajo u lirua më vonë nga burgu me një garanci prej 1000 dollarësh dhe është planifikuar të gjykohet më 16 dhjetor, tregojnë të dhënat.

Noa u arrestua për drejtimin e mjetit me patentë të pezulluar, posedim të një substance të kontrolluar, si dhe ekspozim të pahijshëm në publik, shkelje të qetësisë dhe sjellje të shthurur dhe lakmuese. Ai gjithashtu doli nga burgu dhe është planifikuar të dënohet më 13 dhjetor. /Lajmi.net/