Sarah dhe Monika vishen dhe sillen si djem

23:37 | 5 Dhjetor 2021

Foto: Instagram

Mbrëmja në Big Brother Vip është e pamundur të mos kalojë pa ndonjë moment qesharak.

Pas batutave të shumta e tentimeve për ti frikësuar banorët Dj Pm dhe Donald siç duket po bëjnë pak pushim, shkruan lajmi.net.

Sonte dy nga vajzat brenda shtëpisë kanë marrë përsipër të luajnë rolin e djemve.

Sarah dhe Monika kanë veshur rroba të djemve dhe duke bërë sjellje si të tyre kanë shkuar para banorëve.

Dj Pm ishte ai i cili i ngacmonte shumë me fjalë.

Për më shumë shiko videon./Lajmi.net/