Sara për Antonelën: Personi më acarues, hedh shumë xixa

22:22 | 6 Dhjetor 2021

Banorët janë duke u përgjigjur disa pyetjeve që ‘Vëllau i madh’ ua ka bërë atyre.

Secili nga banorët do të ju përgjigjet pyetjes me ‘spec’, shkruan lajmi.net.

Sara ishte ajo që i’u përgjigj pyetjes pa hezitur. Sara u pyet se cili nga banorët është acarues brenda shtëpisë.

Sipas saj personi më acarues është Antonela. Më pas ajo u mundua të arsyetoj përgjigjen e saj duke thënë se Antonela është personi që hexh xixa.


Antonela e mori shumë me sportivitet dhe e tejkaloi me të qeshur./Lajmi.net/