Sabri Fejzullahu: Të kam në gjak o Sinani jem, o artist i shqiptarisë

Sabriu i dedikoi fjalë të mëdha Sinanit.

ShowBiz

05/06/2020 22:36

Sabri Fejzullahu dhe Sinan Vllasaliu janë dy prej emrave më të njohur të skenës muzikore shqiptare, shkruan lajmi.net.

Sinani sonte ka performuar ‘live’ për fansat e tij, ndërsa kolegët e tij kanë shkruar fjalë të mëdha për artistin.

Këngëtari Sabri Fejzullahu ka publikuar një foto të shkëputur nga performanca e Sinanit dhe e quan artist të shqiptarisë.

“Te kam ne gjakë o Sinani jem o Artist i Shiptarisë. @sinanvllasaliu @vllasaliut“, ka shkruar ai.

Kujtojmë se Sabri Fejzullahu javë më parë ka kënduar në stadiumin e zbrazur “Fadil Vokrri” në Prishtinë. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CBEQkIbjv2W/