Ryva Kajazi pozon me veshje tradicionale

Ryva Kajtazi e ka postuar një foto ku shihet me veshje tradicionale.

ShowBiz

28/10/2020 21:42

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ryva Kajtazi, ka filluar të bëhet aktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo po publikon më shpesh foto, si me familjarët ashtu edhe e vetme.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_kajtazi_) on

Pavarësisht se është nënë e dy fëmijëve, Ryva ka arritur ti ruajë format trupore dhe vazhdon të duket po aq atraktive sa në fillimet e saj të karrierës.

Ajo së fundmi ka vendosur ta realizoj një foto me veshje tradicionale dhe komentet pranë postimit ishin shumë pozitive./Lajmi.net/