Rrahje masive në Lipjan

Policia raporton se në Lipjan janë arrestuar tre shqiptarë dhe një shqiptar shtetas i Francës, pasi që të njëjti pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti.

Lajme

16/08/2015 10:22

Personat e përfshirë në rrahje  kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar trajtim mjekësor, transmeton Lajmi.net.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje. (Lajmi.net)