Rozana provokon keq nga Santorini, ja me çka e mbulon gjoksin

12:28 | 14 Gusht 2019

Rozana Radi u shfaq tejet atraktive në imazhin e fundit.

Rozana Radi po shijon në maksimum pushimet në Greqi, ndërsa nuk i ka kursyer aspak fotografitë provokuese, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar një imazh, në të cilin u shfaq gjysmë e zhveshur në plazh, teksa gjoksin po e mbulonte me kapele.

Ajo dukej në formë të mirë dhe e lumtur si kurrë më parë, ndërsa pranoi shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Rozana Radi është “Kur përfundon një dashuri si kjo e jona”. /Lajmi.net/