Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Rovena Stefa merr vëmendjen me stilin e veçantë të veshjes

23:55 | 5 Gusht 2020

Rovena Stefa njihet për stilin e veçantë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rovena Stefa, përveç me zërin e suksesin e arritur me muzikë, vëmendje gjithmonë ka marrë edhe me paraqitjet e saj skenike, shkruan lajmi.net.

Rovena njihet për stilin tejet të veçantë jo vetëm kur del para publikut e ekranit mirëpo edhe në përditshmëri.

E tillë u shfaq edhe në një foto të fundit të publikuar në Instagram.

Përveç me flokët ajo tërhoqi vëmendjen edhe me veshjen dhe sigurisht se ka pranuar komente pozitive nga fansat./Lajmi.net/