Ronaldo zgjedh mes seksit me Georginan dhe golit me gërshërë

11:26 | 18 Shtator 2019

Cristiano Ronaldo nuk ka dyshime në vendimin e tij.

Cristiano Ronaldo ka zgjedhur seksin me të dashurën e tij, Georgina Rodriguez para golit më të bukur të përzgjedhur në karrierën e deritashme.

Ylli i Juventusit ka thënë se goli me gërshërë ndaj skuadrës së tij të tanishme gjatë kohës sa ishte anëtar i Real Madridit ishte më i bukuri në karrierë.

Por, në pyetjen e Piers Morgan në intervistrën me “ITV”, nëse preferon golin para seksit, Ronaldo nuk kishte dyshime në vendimin e tij, përcjell lajmi.net.

“Jo, kur krahasohet me Geon, jo”, tha ai. /Lajmi.net/