Romeo dhe Donaldi takohen pas 133 ditësh

Është nata finale e Big Brother dhe surprizat nuk po mbarojnë ende. Si befasi për Romeon ka ardhur një mik shumë i mirë, që e ka ndihmuar në fillim të karrierës së tij dhe gjithashtu edhe Bora Zemani, shkruan lajmi.net. Bora Zemani i ka thënë “Ti meriton çdo gjë, edhe fitoren”. Gjithashtu kanë vazhduar edhe…

ShowBiz

26/05/2024 01:24

Është nata finale e Big Brother dhe surprizat nuk po mbarojnë ende.

Si befasi për Romeon ka ardhur një mik shumë i mirë, që e ka ndihmuar në fillim të karrierës së tij dhe gjithashtu edhe Bora Zemani, shkruan lajmi.net.

Bora Zemani i ka thënë “Ti meriton çdo gjë, edhe fitoren”.

Gjithashtu kanë vazhduar edhe me tej surprizat.

Romeo ka takuar edhe këngëtaren Elvana Gjata, me te cilën kanë realizuar një projekt televiziv që do të filloj nga shtatori i këtij viti.

Dhe në fund vëllain e tij binjak Donaldin që nuk e ka takuar që 133 ditë./Lajmi.net/

YouTube player