Roma – Feyenoord, formacionet e mundshme

Sport

25/05/2022 16:31

Roma dhe Feyenoordi do të përballen sonte, më fillim nga ora 21:00, në kuadër të finales së Conference League.

Ndeshja do të luhet në Tiranë, në stadiumin “Air Albania”, transmeton lajmi.net.

Pas trazirave të mbrëmshme të policisë me tifozët e të dyja palëve, tani duket se situata është qetësuar dhe është gjithçka gati për sfidën e fundit të këtij kompeticioni.

Ndonëse ende nuk janë publikuar formacionet zyrtare, pak a shumë parashikohen skemat që do të praktikojnë trajnerët e të dyja skuadrave.

Lajmi.net më poshtë jua përcjell modulet e mundshme të Romës dhe Feyenoordit. /Lajmi.net/