Të Infektuar: 57.317

Të Shëruar: 50.487

Të Vdekur: 1.447

Roberti dhe Nora shihen së bashku në Shkup

19:35 | 21 Tetor 2019

Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë parë së bashku në aeroport.

Robert Berisha dhe Nora Istrefi muaj më parë konfirmuan se lidhja e tyre disa vjeçare ka marrë fund, por pas këtij lajmi ata u bënë emra edhe më të lakuar për shoubizin.

Pak orë më parë dyshja janë parë së bashku në aeroportin e Shkupit ku ishin filmuar nga një person prezent në ato momente.

Me videon e siguruar nga Prive shohim se edhe të ndarë ish- bashkëshortët kanë arritur të mbajnë një shoqëri të shëndoshë.