Rita Ora me plisë në kokë uron shqiptarët për festën e flamurit

9:40 | 29 Nentor 2021

Rita Ora këngëtarja shqiptare me famë botërore nuk e harron vendin e saj për asnjë momentë.

Nuk ka munguar edhe kësaj radhe urimi i saj për festën e flamurit, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe ajo i ka uruar shqiptarët me fjalë të veçanta. Ajo ka postuar një foto kur ajo ishte e vogël, me një plisë dhe veshje shqiptare me një shqiponjë të qëndisur.

Ka uruar shqiptarët në gjuhën shqipe dhe atë angleze.

Rita Ora nuk ka ngurruar asnjëherë të përmendë shqiptarët nëpër botë./Lajmi.net/