Të Infektuar: 100.655

Të Shëruar: 85.842

Të Vdekur: 2.053

Rikthehen atletet e leckës; Trendi i viteve 90 që na bën të ndihemi shumë komode

16:06 | 7 Prill 2021

Gjithçka që iu duhet të dini për veshëmbathjet e sezonës!

Tani për tani, të gjithë kanë veshur atlete edhe gjatë dimrit. Nuk është domosdoshmërisht tronditëse, por është një kontrast i fortë nga çizmet Ugg  apo këpucët e lëkurës që visheshin më parë.

Ky trend mesa duket nuk do të largohet as tani në verë.  Rikthehet trendi i viteve 90 me atlete t e leckës të ngjyrave të ndryshme, të cilat jo vetëm që janë komode por e bëjne dhe veshjen më të bukur.

Disa nga personazhet enjohur të cilët kanë veshur këto atlete dhe mesa duket ato e kanë rikthyer trendin jane: Jennifer Garner,  Gigi Hadid, Emily Ratajkowski.