Rihanna kritikohet për veshjen në premierën e filmit ‘Oceans 8’: e quajtën ‘fustan plehërash’ – Lajmi.net
Rihanna kritikohet për veshjen në premierën e filmit ‘Oceans 8’: e quajtën ‘fustan plehërash’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:38, 14 June 2018
Në premierën "Oceans 8" në Londër vëmendje të madhe mori këngëtarja e famshme, Rihanna.

Ylli nga Barbadosi, parakaloi në tapetin e kuq në një veshje tejet provokuese që u kritikua prej fansave, shkruan the sun transmeton lajmi net.

Ajo ishte e mbështjellur në një material që në shikim të parë dukej si celofan ku edhe tregoi më shumë nga gjoksi i saj.

Riri, pjesën më të madhe e ka kaluar duke veshur fustane interesante, si ky i fundit në të artë ku edhe u kritikua keq nga fansat.

Pavarësisht të gjithave, ajo ishte mjaft e buzëqeshur ndërkaq nga ana tjetër kritika e modës e quajti ‘fustan plehërash’.

Po ashtu, edhe mediat e huaja u tallën me veshjen e Ririt e që pothuajse nuk i pëlqeu askujt. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO