Rihanna i tregon asetet e saj

Rihanna është duke i shijuar pushimet në Brazil. Dhe, këngëtarja nga Barbados ka vendosur t’i sfidojë femrat seksi vendëse, duke i shfaqur të pasmet e saj, duke veshur bikini mjaft provokuese. Ndërkohë, për të qenë rehat, ajo e ka shfrytëzuar teknologjinë. Ajo së fundmi e ka instaluar në telefonin e saj një aplikacion, për të…

ShowBiz

19/01/2014 11:20

Rihanna është duke i shijuar pushimet në Brazil. Dhe, këngëtarja nga Barbados ka vendosur t’i sfidojë femrat seksi vendëse, duke i shfaqur të pasmet e saj, duke veshur bikini mjaft provokuese.

Ndërkohë, për të qenë rehat, ajo e ka shfrytëzuar teknologjinë. Ajo së fundmi e ka instaluar në telefonin e saj një aplikacion, për të mos pranuar telefonata nga Chris Brown.

Çifti kishte një të kaluar jo të lumtur, sa që reperi amerikan e kishte sulmuar edhe fizikisht këngëtaren. Ata u panë sërish së bashku, por u ndanë përfundimisht vitin e kaluar. Sidoqoftë, ‘RiRi’ po e shijon verën në Rio De Janeiro të Brazilit.