Reperi i njohur pranon se ka bëre seks me femrat e estradës (Video)

Reperi më i ri, Trim Jetullahu ka qenë i ftuar në emisionin EliteZone aty ku ka folur rreth karrierës muzikore e jetës private.

ShowBiz

04/12/2016 20:19

Karreira e tij si këngëtar sapo ka filluar dhe kënga e fundit që solli është e katërta, mban titullin ‘Skom faj’ dhe është pëlqyer shumë nga publiku, shkruan lajmi.net

Trimi tregon se ka raporte shumë të mira me reperat e tjerë dhe ka shoqëri të vjetër me ta, ndërsa kur u pyet cilat femra të ekranit i pëlqejnë i vlerësoj Dafina Zeqirin dhe Dhurata Dorën.

Por, ajo çfarë ka zbuluar Trimi në intervistën e fundit është se ai ka pasur marëdhënie me disa femra të estradës.

Ai njihet si një mashkull të cilin e duan shumë femrat.. Lidhja e tij e fundit ka përfunduar para tri vitesh dhe aktualisht është pa femër./lajmi.net

YouTube player
YouTube player