Reperi Fajt shpalos detaje për projektin e tij të ri muzikor

Reperi Fajt para një jave ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor i cili ishte edhe bashkëpunim. Ai ishte i ftuar në “Mirage” ku aty dha më shumë detaje në lidhje me këtë projekt, shkruan lajmi.net. Se si erdhi deri tek ideja e këtij bashkëpunimi dhe si u zhvillua e gjitha puna na…

ShowBiz

24/03/2023 18:50

Reperi Fajt para një jave ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor i cili ishte edhe bashkëpunim.

Ai ishte i ftuar në “Mirage” ku aty dha më shumë detaje në lidhje me këtë projekt, shkruan lajmi.net.

Se si erdhi deri tek ideja e këtij bashkëpunimi dhe si u zhvillua e gjitha puna na tregon vet reperi.

Për më shumë shikoni videon: