Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Reperi amerikan i ‘fiksuar’ pas modeles shqiptare, ajo ia zbulon ‘sekretin’ para të gjithëve

18:24 | 23 Tetor 2019

Reperi amerikan i “fiksuar” pas modeles shqiptare.

Reperi i njohur dhe shumë i suksesshëm amerikan, Tyga, po e përcjell modelen e njohur shqiptare, shkruan lajmi.net.

Ai, ani pse nuk po e ndjek hapur në rrjete sociale, po ia shikon postimet dhe ishte vetë Armela ajo e cila ia ka zbuluar “sekretin” para të gjithëve.

Në Instastoryn e saj ajo ka treguar se po e përcjell Tyga./Lajmi.net/