Reperi amerikan fillon të ndjek Taynën në Instagram

Zëri i Taynës po dëgjohet edhe përtej oqeanit Atlantik.

ShowBiz

08/06/2020 17:24

Kanë kaluar vetëm dy vite që nga debutimi i Taynës në skenën muzikore, por që nga projekti i parë e deri tani ajo ka arritur të bëjë një punë të mrekullueshme, shkruan lajmi.net.

Suksesi i saj ka kaluar kufijtë shqiptarë, reperen së fundmi ka filluar ta ndjek në Instagram edhe ish i dashuri i Klie Jenner, reperi amerikan Tyga.

Do të ishte e mahnitshme nëse do shihnim në të ardhmen një bashkëpunim mes saj dhe autorit të hitit ‘Taste’. /Lajmi.net/